Написать транскрипцию:I have got a cat. It s name is Margosha. It is four years old. We took it when it was a kitten. It is grey. It has got green eyes. It likes playing. And I always play with it.Margosha likes when I pat it. ...

Написать транскрипцию:I have got a cat. It s name is Margosha. It is four years old. We took it when it was a kitten. It is grey. It has got green eyes. It likes playing. And I always play with it.Margosha likes when I pat it. I feed and give water to Margosha. It likes fish and meat. Sometimes I wash it. I like my cat. It is very kind and funny. Margosha is a good pet. It is my friend.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в смысле как читать? ай хэв гот э кэт. итс нэйм ис Маргоша. ит ис фор йеарс олд. уи тук ит уэн ит уаз а киттен. ит ис грей. ит хэз гот грин еарс. ит лайкс плэинг. анд ай олуэйс плэй уиз ит. Маргоша лайкс уэн ай пэт ит. ай фид анд гив уатер то Маргоша. ит лайкс фиш анд мит.