Написать твір 6-7реч.на тему:(З усіх утрат втрата часу найтяжча)використовуючи вставні слова.Срочно)Дам 10 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Час. Для багатьох людей це лише слово, що нічого не значить, але деяким людям його дуже невистачає. Деякі люди бездумно витрачають час, не задумуючись, що ти міг зробити замість байдиків. Наприклад:замість того, щоб грати на комп'ютері, можна почитати якусь цікаву і корисну для кругозору книжку. Отже, для кожного із нас втрата часу є чимось незрозумілим, і думка про це відрізняється.