Написать твір на тему 'Не в грошах щастя'. Только не с интернета(8-12речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люди протягом довгих років задаються воістину вічним питанням: чи дійсно щастя полягає в грошах? Фахівці в економічній сфері, запевняють, що справа в кількості.Куди краще радіти життю, витрачати кошти на подорожі, вечірки або пікніки з друзями, вкладати гроші в своє саморозвиток, робити подарунки рідним і близьким людям.