Синтаксичний розбір Діти витягли санчата і б'ючи підборами об сніг мчать веселу весну зустрічати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діти витягли санчата і, б'ючи підборами об сніг, мчать веселу весну зустрічати. діти - підмет, витягли - присудок, санчата - додаток, б'ючи підборами об сніг - обставина, виражена дієприслівниковим зворотом, мчать - присудок, веселу - означення, весну - додаток зустрічати - обставина Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом та однорідними присудками.