Написати 2 складносурядни речення та розибрати их полностю (даю 15 балов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ялинка затремтіла від низу до вершечка, і кілька зелених глиць упало на сніг. Ялинка -  1 підмет; затремтіла - 1 присудок ; від низу до вершечка - обставина ; глиць - 2 підмет ; упало - 2 підмет ; зелених - означення ; кілька - обставина ; на сніг - обставина ; Матерія не зникає, вона переходить з однієї форми руху в іншу. Матерія -  підмет; не зникає  -  присудок ; переходить - 2 присудок ; з однієї форми в іншу - обставина ; руху - додаток ;