Написати 3 речення з багатозначним словом "зелений" у таких значеннях:1. Один із семи кольрів веселки2. Недостиглий, недозрілий3. Недосвідчений через свою молодість.(Карочє написати 3 речення за цими пунктами)
Написати 3 речення з багатозначним словом "зелений" у таких значеннях:
1. Один із семи кольрів веселки
2. Недостиглий, недозрілий
3. Недосвідчений через свою молодість.
(Карочє написати 3 речення за цими пунктами)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.З семи кольорів веселки я найбільше люблю зелений.2.Моя сестра з'їла зелене яблуко і у неї заболів живіт.3.Моч бабуся називає мене зеленою бо я ще маленька