Написати 5 тестових  запитань до твору Сім*я дикої качки,до кожного запитання 4 варіанта відповіді із них 1 правильне

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  яким можна назвати вчинок Юрка стосовно сімї дикої качки  1.він вчинив правильно 2.він вчинив неправелино. 3. незнаю  4. 2відповідь правельна     добре чи погано вчинила Тося, відпустивши каченят на волю 1.недобре  2.добре 3.неоприділилася 4.....    2 правелине          чи дружать Юрко і Тося? 1.так 2.ні  3.недуже 4.вони найкращі друзі    4 правельна відповідь          чи розумів Юрко що він вчинив жорстоко з каченятами? 1.ні 2незадумувався 3так 4..... правельна відповідь 3