Написати характеристику Лихослава і Михайлика(із казки Михайло-семиліток)ПОТРІБНО НАПИСАТИ БАГАТО ХАРАКТЕРИСТИК А НЕ ДВІ,ТРИ!!!                          Лихослав                                                              Миха...

Написати характеристику Лихослава і Михайлика(із казки Михайло-семиліток)ПОТРІБНО НАПИСАТИ БАГАТО ХАРАКТЕРИСТИК А НЕ ДВІ,ТРИ!!!                          Лихослав                                                              Михайлик
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 впрезентації є порівняльна характеристика