Написати кількість букв і звуків в словах: сон що я він дощ джміль яма щука юнак їжак дзьоб щит ліс гедзь
Ответ(ы) на вопрос:
я ( й а) сон ( с о н) що( ш ч о) він ( в і н) ліс( л і с) гедзь ( г е дз) дзьоб ( дз о б) дощ ( д о ш ч) щит( ш ч и т) джміль ( дж м і л) яма ( й а м а) щука ( ш ч у к а) юнак( й у н а к) їжак ( й і ж а к) В дужках я розписала тобі звуки, щоб легше було орієнтуватися ( дз і дж - позначають один звук, ь - звука не позначає, ю, я, є, ї, щ - два звуки)Ⓐ
Сон-с о н ; що-ш ч о ; я-й а ; він-в і н ; дощ-д о ш ч ; джміль-дж м і л' ; яма-й а м а ; щука-ш ч у к а ; юнак-й у н а к ; їжак-й і ж а к ; дзьоб-дз' о б ; щит-ш ч и т ; ліс-л і с ; гедзь-г е дз' .