Написати листа подрузі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здрастуй, Анютка!  Як приємно було отримати від тебе новий лист - я читала його кілька разів поспіль. Невже тобі насправді подарували Цуценя коллі? Ось здорово! Як ви його назвали? Як ти за ним доглядати?  На жаль, мої батьки категорично не згодні тримати в будинку кішку або собаку, оскільки бояться вовни, зіпсованої меблів і шпалер. А я вважаю, що тварина повинна бути обов'язково - адже скільки радості, тепла і любові дарує воно всім домашнім! На цьому закінчую. До зустрічі.  Твоя подруга.
Гость
Привіт Валя як ти поживаєш?В мене все гарно.Мій батько на неділі узяв мене в похід.Ну це все.Жду тебе в Одесі