Написати міні-роздум ,,чи може праця приносити задоволення "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я впевнена,що праця може приносити неабияке задоволення. Хочу навести приклад з свого життя. Моя мама-вчителька молодших класів. Вона щодня ходить на роботу в гарному настрої,бо ця праця приносить їй щастя та задоволення. Матуся любить дітей, їй подобається працювати в школі,щовечора ми збираємося за великим столом,п`ємо чай та слухаємо мамині цікаві історії,які сталися напротязі дня. Я б не хотіла стати вчителькою,бо не настільки сильно люблю дітей. Моя мрія-це архітектор. Ця справа буду приносити мені задоволення. Отже,треба обирати лише ту справу,яка лежить до душі.