Написати міні твір (5-7 речень) на тему "Батьківська мудрість у кожному слові"  Будь ласка допоможіть, срочно на завтра...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
скрізь нас можна замінити іншими працівниками від сторожа ферми до міністра. Але  справжнього батька не замінить ніхто...Щастя батьківства і материнства- це не манна небесна,воно не приходить святковим гостем ... Там .де втрачена ця мудра батьківська і материнська здатність,там щастя стає маревом. Людина завжди повинна знати,звідкивона пішла в життя. Ніхто не має права бути безбатченком.У світі є батьки і  діти.Рід людський складається з поколінь- це велика мудрістьнашого буття.  Шануй своїх батьків і прислухайся до кожного мудрого слова , чому вони тебе повчають!