Написати міні-твір на тему „Якими я уявляю собі ідеальних батьків”

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю,що ідеальні батьки-це люди,які люблять своїх дітей,піклуються про них, розвивають їх здібності й таланти. Часто чую,що мої однолітки незадоволені мамою чи татом. Одного разу моя однокласниця сказала: "Як же я мрію про ідеальних батьків. Вони не можуть купити мені планшет,бо замало грошей.Всі кошти збирають на лікування бабусі". Такого відношення до своїх родичів не розумію. Батьки дали нам життя і це,мабуть,найголовніше. Треба цінувати кожний момент проведений з ними. Шкода,що не всі мають таку змогу. Діти з дитячого будинку мріють опинитися в родині та мати батьків,сидіти разом за великим столом або наряджати ялинку. Я вважаю,що мої батьки-ідеальні. Дякую їм за все те,що вони роблять для мене.