Написати невеликий твір 5-7 речень на тему день народження з формами но то

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моє день народженя справляють 13 січня,но це буває лише раз в рік.Тому,що я один раз народився ,а не два .Мій дунь народження ми зюсправляєм дома і це дуже весело.Ми граємся ,сміємося і розмовляємо.А в кінці мама подає торт на стіл і я задуваю свічки.От так проводиться мій день народження!