Написати про тварину, як вона проводить зиму. Можна написати про зайця. Або на ваш вибір
Ответ(ы) на вопрос:
Зима для тварин найважча пора року.Готуючись до зими,звірі міняють своє літнє хутро на зимове-густіше й пухнастіше.Багато тварин впадають у сплячку.Для того,щоб проспати зиму,восени тварини мусять добре запастися жиром.І витрачають потім його дуже економно.Деякі тварини роблять запаси корму.Не відстають від тварин і птахи.
зима така красива та непередбачувана. Та ще більш взимку дивують жителі лісу. як відомо, на зиму деякі звірі міняють свою літню "шубку" на більш теплішу - зимову. у лісі живуть різноманітні звірі: хто відкладає зимові запаси їжі, а хто просто лягає у сплячку. на мою думку, ми повинні дещо допомагати звірям у цей складний для них зимовий період. наприклад, для пташок робити годівнички, а зайчикам і білочкам - залишати деякі гостинці. адже ми - частина природи, так, як і вони, і тому повиинні допомагати одне одному)