Написати слова з апострофом чи без: Без..язикий,підв...язати,роз...яснити,без...іменний,зв...язківець,з...їздити,возз,єднування,під...єднати,під..ярок,з..юрмитися,розм..як,без..ядерний,перед..ювілейний.2.Написати слово розм..як...

Написати слова з апострофом чи без: Без..язикий,підв...язати,роз...яснити,без...іменний,зв...язківець,з...їздити,возз,єднування,під...єднати,під..ярок,з..юрмитися,розм..як,без..ядерний,перед..ювілейний.2.Написати слово розм..як фонетичною транскрипцією.Чекаю відповіді
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Без'язикий, підв'язати, роз'яснити, безіменний, зв'язківець, з'їздити, возз'єд-нання, під'єднати, під'ярок, з'юрмитися, розм'як, без'ядерний, перед’ювілейний. Розм'як (р о з м й а к)