Написати текст про дівчинку яка в транспорті не вступила місце жінці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ганна спокійно їхала у тролейбусі, до неї підійшла старенька жінка з важкими торбинами. Ганна не звертала на неї уваги. Через деякий час уже половина тролейбуса прохала дівчинку вступити місце, але вона не вступала. Коли Ганна прийшла додому, мама сказала їй: -Ганно, хочеш підти у гості до наших нових сусідів, які щойно в'їхали? -Звичайно! - відповіла вона. Але коли відчинили двері то Ганна попачила на порозі ту саму жінку з тролейбуса! Як же їй було соромно, коли старенька все розповіла мамі Ганни.