Написати твір Будь господарем свого слова 5 речень допоможіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Будь господарем своєму слову, якщо дав обіцянку, то маєш ії виконати. Перед тим, як щось сказати, треба добре подумати і проаналізувати: чи можешь ти виконати свою обіцянку, дотримати свого слова. Люди, які знають ціну словам, користуються популярністю у суспільстві, вони вірні друзі та хороші працівники. У нас час безліч людей, які викидають свої слова на вітер, таким людям ніхто не довіряє та не бере до уваги. Якщо ти не хочеш залишитись осторонь інших людей, бути відреченим суспільством, то тобі необхідно навчитися бути господарем свого слова.