Написати твір Є п*ятдесят способів сказати Так!. Є п*ятсот способів сказати Ні!. І є тільки один спосіб це написати! (Б.Шоу)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є такі люди, які завжди кажуть "Так! ". Але такого робити не можна, тому що було багато випадків, коли маленькі діти згоджувалися на цукерку від незнайомої людини,а ті люди їх викрадали. Є такі люди, які завжди кажуть "Ні!". Але і такого робити не можна, бо люди можуть відказатися від матері або батька. Одже, не можна завжди казати "Так" або "Ні", бо це може зруйнувати твоє життя.