Написати твір,, легко посміятися над іншими а над собою..."пожалуйста виручите ....  Заранее спасибо

Написати твір,, легко посміятися над іншими а над собою..." пожалуйста виручите ....  Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Легко посміятися над іншими, а над собою не замислюетесь. Кожна людина може насміхатися над проблемами чи недоліками інших, а свої не помічає. Ця проблема дуже часто зустрічається у суспільстві, але треба бути розуміючим відносно інших людей.люди, хіба це важко?невже ви не хотіли б щоб розуміли вас?трохи поваги до людини яка має якийсь недолік і цього достатньо .Не буває ідеальних людей , як кажуть "У своєму оці колоди не бачить, а в чужому смітинку / сучок розгледить." Тому слід робити висновки, що треба не насміхатися над іншими. Твір не очень, но может он тебе немного поможет