Написати твір мініатюру зі сдловами вечоріє, женці, повечеряти, учорашній, черств?

Написати твір мініатюру зі сдловами вечоріє, женці, повечеряти, учорашній, черств??й, шершаві
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біля Дунаю вже вечоріє .Андрійко йшов и їв учорашні хлібці,але вони були черстві . Але скоро він добре повечеряє коли прийде додому. Поки він йшов ,йому мерещілися женці ,бо вже було темно . Але це були лише шершаві дерева ,які лякали його своїм шелестом листя.