Написати твір на тему "Фантазія, уява в житті творчої особистості"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю фантазувати. Особливо, коли в мене ж дозвільний час. Сідаю біля вікна, коли йде сніг, або сонечко світить, тай уявляю завтрашній день, або своє майбутнє. А ще я фантазую, коли складую твір. Можу так гарно фантазувати, складувати гарно слова. А ще я фантазую коли сплю, мені сниться сон, і я фантазую в ньому. ( напиши, у меня десятки за такие сочинения) спасибо