Написати твір на тему "Мауглі мій найулюбленіший казковий герой"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато казок мені подобається , але Твір Мауглі особливий для мене. Мене дивує те , що його виховали тварини . І хлопчик став мужнім , веселим , хоробрим... Твір мауглі дуже давній і перекладається багатьма мовами . Любов до тварин , щирість , милосердність виховали тварини у маленького хлопчика.       ( все я йду їсти ) це не пиши ))))