Написати твір на тему "Шкільне свято"

Гость
ШКІЛЬНЕ СВЯТО ВІДБУВАЕТЬСЯ КОЖНИЙ РІК ТА МЕНЕ ПРИВЛЕКЛО ДО УВАГИ СВЯТО ПЕРЕХОДУ У ВЕЛИКУ ШКОЛУ.ПРОЩАННЯ З ВЧИТЕЛЬКОЮ,ПРИВІТ ВЕЛИКА ШКОЛА І НА КОЖНИЙ УРОК ПО ВЧИТЕЛЮ.НА ЦЕ СВЯТО ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ УЧНІ Й УЧЕНИЦІ.СПОЧАТКУ ШКІЛЬНА ЛІНІЙКА ПОТІМ ПОЗДОРОВЛЕННЯ ВИПУСКНИКАМ.В КІНЦІ ВСІ ЙДУТЬ ДОДОМУ.ВСЕ Ж ТАКИ ЦЕ ГАРНЕ СВЯТО.