Написати твір на тему " Як ми з сім'єю святкуємо свято Великдень".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з моїми батьками кожного року святкуємо Великдень.Рано вранці ми ідемо святити пасху.Після церкви ми ідемо до дому то обідаєм священою:ковбасою,пасхою, яйцем та іншими стравами. Ще ми завждм їздимо до рідних.До бабусь та дідусів щоб їх провідати та попробувати які в кого паски.Є такк прикмета :що на Великдень потрібно з'їсти 12 різних пасок.Я ще ніколи так багато не з'їдала. Я дуже люблю це свято.