Написати загадкы де э омонiми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В дівчат я сплетена з волосся, А ще я суші довга стрічка Що збігає в море, річку.(коса)
Гость
Зрізаю я траву, колосся; в дівчат я сплетена з волосся; а ще я суші довга стрічка, що збігає в море, річку. (Коса).   Я місце, де лежать товари, звичайно в тарі чи без тари, а мій омонім є у слові: один чи кілька звуків мови. (Склад)  Відбиток ніг я на дорозі, чи на траві, чи на підлозі, та є у мене ще омонім: слів треба, варто він синонім. (Слід)