Напищіть 5 речень пiрядних сполучникiв й 5 речень сурядних сполучникiв Даю 30 б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сурядні: Гарні гості, та не в пору. Хтось залишив відчинені двері, і ми зайшли у клас. Ми пішли, а вони за нами. Цілий день то ясно, то падає дощ. Випав сніг - і дахи будинків вкрились білою ковдрою. Підрядні: Мов наречена розцвіла акація. Хоч греблю гати. Якби знав я чари, що спиняють хмари. Краще мовчати,  ніж брехати. Щоб все задумане збулося.