Напиши листа своїй подрузі.Вислов у листі власні міркуваня про дружбу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привіт моя люба подруго! як в тебе справа? як школа? я дуже сумую за тобою і поскоріше хочу з тобою побачитися знову. з тобою дуже весело. мені дуже приємно що ми з тобою дружимо та  спілкуємося. приїхай поскоріше знову до мене, адже з  тобою мені добре як нізким іншим.дуже хочу щоб ми дружили і в майбутньому. булли близьькими друзями, немов сестрами. чекаю тебе, і дуже люблю. твоя подруга***