Напиши о Золушке (Cinderella) и её сёстрах. Используй have got или has got. 1. ____________ lots of cats. 2. ___________ lots of hats. 3. ___________ big shoes. 4. ___________ a small bedroom.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Cinderella's sisters have got 2)Cinderella's sisters have got 3) Cinderella's sisters have got 4) Cinderella has got