Напиши всі двоцифрові числа, в яких число десятків у 3 рази більше за число  одиниць ,  Знайди добуток найбільшого і найменшого числа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
31 62 93 31*93=2883 .................... .....................
Гость
31 62 93 31х93=2883 ___________________________________________________________________________________________________________________________