Напишіть будь-ласка 5 речень про однокласника з неоднорідними означеннями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є шкільний друг, його звати____. Він працьовитий і розумний. Мені подобається його наполегливість. Я люблю його щиру і веселу посмішку. Інколи він сумний і емоційний,але ми завжди знаємо, як піднести йому настрій. Він дуже добрий,сміливий і милосердний, не образить, навіть, мухи. З ним можна гарно провести час, тому що він оптимістична, порядна людина