Напишіть будь ласка етюд з української літератури.Тільки прошу вас,своїми словами)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінь – це надзвичайно красива пора. Барви осені я відчуваю усією душею. Різнобарвні кольори тішать погляд.Осінь непомітно підкралась до наших лісів, городів та садів. Здається, що дерева, немов ліхтарі, такі яскраві та красиві. Чарівниця–осінь ще з ночі почала свою роботу, щоб раненько здивувати світ. То небо синє-синє, безмежне і бездонне, то пливуть по ньому дивні хмарки, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком. Так і мій настрій: то веселий, то романтичний, то сумний. Знову засміялося сонце з висоти, розфарбувало дивосвіт – і заграло все довкола, ніби літо повернулося…Нині осінь нас чарує та показує свої яскраві кольори. Прощатись завжди сумно із красою навколишнього світу. Вільям Каллен Брошант казав: «Осінь – остання, чудова посмішка року».