Напишіть, будь ласка, схему віршового розміру рядків з твору " Причинна ": Широкий Дніпр не гомонить:Розбивши, вітер, чорні хмари, Ліг біля моря одпочить, А з неба місяць так і сяє; І над водою і над гаєм, Кругом, як в сні, все...

Напишіть, будь ласка, схему віршового розміру рядків з твору " Причинна ":  Широкий Дніпр не гомонить: Розбивши, вітер, чорні хмари,  Ліг біля моря одпочить,  А з неба місяць так і сяє;  І над водою і над гаєм,  Кругом, як в сні, все мовчить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чотирьохстовбчатий хорей