Напишіть будь ласочка твір роздум невеликий на тему" Я говорю українською"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мова - це характер і духовна могутність народу. Я розмовляю українською мовою, тому, що ця мова передана нам у спадок від наших предків. Ми повинні вивчати, розвидати і берегти свою рідну мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.