Напишіть доповідь на довільну тему, використовуючи вставні слова по-перше, по-друге, наприклад, в усякому разі, таким чином та інші.(обсяг роботи 10-15 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу зачепити тему навколишнього середовища.Ця тема стосується не тільки когось,а кожного з нас окремо взятого. Зараз у нас дуже великі проблеми з забрудненням річок,полів.вирубка лісів,ми навіть не замислюємося до яких наслідків це може привести.для того щоб зменшити кількість проблем нам потрібно : по-перших почати переробляти сміття, по- друге зменшити кількість вирубки лісів, і збільшити кількість насаджень. ну там далі продовжуй сам(-а)