Напишіть лист до одного з адресатів : Матері яка затрималась у відрадженні ; дідуся який лікується в санаторіі; старшої сестри яка навчаеться в іншому місті; старшого брата який служить у війсковому; відомого дитячого письмннни...
Напишіть лист до одного з адресатів :
Матері яка затрималась у відрадженні ; дідуся який лікується в санаторіі; старшої сестри яка навчаеться в іншому місті; старшого брата який служить у війсковому; відомого дитячого письмннника , книжки якого вам подобуються. ! Очень надо ! НА УТРО !
Ответ(ы) на вопрос:
Привiт, моя люба сестричко! Дякую тобi за лист. У нас все добре, незабаром розпочнуться зимовi канiкули I я сподiваюсь в тебе вийде приiхати додому, ми дуже сумуэмо. У гурток, до якого я ходжу, роблять ялинковi прикраси. Як вважаэшь, це буде добрим подарунком на Новий Рiк для матусi? Розповiси, як ти склала Iспити? Пиши частiше, я чекаю вiдповiдi вiд тебе! У менЯ нет украинских букв, поэтому там надо будет исправить.