Напишіть невеликий твір-роздум на тему "Нащо крилатими ґрунт під ногами?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, "крила" потрібні для того, щоб людина змогла відпочити,помріяти.Взагалі слово "крила" вживається в переносному значенні.Я розумію визначення "Нащо крилатим грунту під ногами" так: людина не може прожити все життя мріями,вона не може нічого не робити,"грунт" їй потрібен для того, щоб не лінуватися.Для цього дорослі ходять на роботу,а діти в школу. Звісно ж людина не може прожити все життя працюючи.Людям потрібно теж інколи відпочивати.Брати відпустки або хто не може собі цього дозволити можна зробити те,про що довго мріяв.Ще ж можна "надіти крила" та пофантазувати,помріяти,відкрити свій талант,відчути свободу. Кожна людина має "крила",але не кожен може їх в собі відшукати.