Напишіть пліз міні-твір на тему людина - це звучить гордо... Якщо можливо то скоріше)))))
Ответ(ы) на вопрос:
Кожна людина за своєю природою індивідуальна,своєрідна та неповторна.В кожнаго з нас своє презначення,і своя мета.Різні життєві ситуації,ставлять нас перед вибором,і людина має змиритися з цим!Людина-звучить гордо.Усі люди різні:веселі і життєрадісні,підступні і спокійні,добрі і відкриті,горді та злі.Люди такі які робить їх наше суспільство.Кожен з нас сам визнає свою роль і мету у житті. На мою думку,слово людина звучить гордо!Кожна людина має залишатися людиною,не залежно від ситуації!!!