Напишіть пліз твір роздум на тему кого з однокласників я поважаю і чому

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільше з однокласників я поважаю Євангеліну Рейх (я пишу так, а ти напиши свою однокласницю). Вона неймовірно розумна, гарна, добра та завжди допомагає. Вона є самою душевною та щирою людиною в нашому класі. З Євангеліни потрібно брати приклад не як з учениці, а як з людини. Мало хто старається бути схожим на неї, але не виходить. Також вона ніколи й нікого не образить, навіть комахи. Ми її всі любимо та шануємо, нам дуже пощастило з Євангеліною!