Напишіть розвязок задачі прошу дуже важливо. Хлопчик ходить до школи що знаходит
Напишіть розвязок задачі прошу дуже важливо.
Хлопчик ходить до школи що знаходиться поряд зі станцією метро.Відомо що він бігає зі швидкістю 10 км/год. Щоб не запізнитись на урок і прийти точно о 9 годині ранку він кожного дня біжить ескалатором. Іноді він плутає ескалатор на підйом з ескалатором на спуск і тоді запізнюється на 12 хвилин. Одного раз ескалатор стояв і хлопчик запізнився на 3 хвилини. Яка швидкість ескалатора в метро?
Ответ(ы) на вопрос:
Решение набросал. Смотрите вложение. Дописал проверку. Но вот лишний корень откуда, не пойму пока.