Напишіть стислу відповідь .Як сілд берегти теплі стосунки між родичами,та як не втратити духовного зв"язку між поколіннями? Даю 30 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проводити багато часу з родичами , бути з ними як з друзями , розповідати як пройшов день.Щоб не втратити зв'язку з поколіннями треба зберігати сімейні матеріальні і духовні цінності і традиціі