Напишіть твір мініатюру 10 речень над чим я шкодую втративши Федька за оповіданням В.Винниченка "Федько - халамидник"       Срочно !!!!!!!!!!!!! Пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже шкодую, що думала погане про Федька. Дуже шкода, що в нього видалися такі батьки, які били його та наказували за дрібнички. Мені дуже шкода Федька, що він помер наприкінці!!! :( ось як то так