Напишіть твір про Лондон 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лондон є столицею Англії. Це дуже старе місто. Населення Лондона 9 млн чоловік. Лондон складається з 3-ох частин- місто Лондон, Вест-Енд і Іст-Енді.
Гость
Лондон — столиця Великобританії, її політичний, економічний і культурний центр. Це одне з найбільших міст світу. Його населення — понад 11 000000 чоловік. Лондон розташований на ріці Темза. Це дуже старе і красиве місто. Він заснований понад дві тисячі років тому. Традиційно Лондон поділяється на кілька частин: Сіті, Вестмінстер, Вест-Енд і Іст-Енд. Сіті — найстаріша частина Лондона, його фінансовий і діловий центр. Вестмінстер — це аристократична ділова частина Лондона. Вона включає Букінгемський палац, де живе королева і де розташовано будинок Парламенту. Вест-Енд — місце проживання багатих людей. Це найкрасивіша частина Лондона. Там розташовані найкращі готелі, ресторани, магазини,клуби, парки і будинки. Іст-Енд — промисловий район Лондона. У ньому розташовано багато фабрик, а також Лондонський порт. У Лондоні багато визначних пам'яток. Одна з них — будинок Парламенту, де розташовується британський уряд. Тут можна побачити знаменитий баштовий годинник Біг Бен — символ Лондона. Біг Бен — це діючий дзвін, що відбиває кожну чверть години. інша визначна пам'ятка Лондона — Букінгемський палац. Це резиденція королеви. У Лондоні багато інших цікавих місць: Трафальгарська площа, Риджентс-парк, Вестмінстерське абатство і, звичайно ж, Британський музей. Ми не можемо описати усі визначні пам'ятки. Кращий спосіб довідатися про Лондон — відвідати його.