Напишіть твір-роздум (8-10 речень) на тему хто справжній герой оповідання Снап - собака чи людина? обгрунтуйте свою думку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оповідання «Снап» є прикладом сміливості та відданості тварини. Автор розповідає про дружбу людини та собаки, про вірність та відвагу Снапа, про людське ставлення до тварин. Найбільш мені запам’ятався героїчний вчинок Снапа. Його хоробрість та відвага змушує затамувати подих. Але дуже сумно, що його життя закінчилось так рано. Він загинув справжнім героєм! Мені дуже сподобалось це оповідання, хоча воно закінчилось сумно. У ньому відкриваються справжні відносини між людиною і твариною.