Напишіть зовнішню політику Катерини 2 (будь ласка ,це дуже треба прямо зараз)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Катерина II була тонким психологом і прекрасним знавцем людей, вона вміло підбирала собі помічників, не боячись людей яскравих і талановитих. Саме тому Єкатерининське час відзначений появою цілої плеяди видатних державних діячів, полководців, письменників, художників і музикантів. У спілкуванні з підданими Катерина II була, як правило, стримана, терпляча, тактовна.Вона була прекрасним співрозмовником, уміла уважно вислухати кожного.За весь час царювання Катерини II практично не було галасливих відставок, ніхто з вельмож не піддавався опалі, не був засланий і тим більше страчений. Тому склалося уявлення про Катерининському царювання як «золоте століття» російського дворянства. Разом з тим Катерина була дуже пихата і понад усе на світі дорожила своєю владою.Спосіб її правління можна охарактеризувати одним виразом: Катерина правила «Батогом і пряником».