Напишите 12 предложений (на английском) о том, что ты делаешь всегда, что ты делаешь иногда, что ты никогда на делаешь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I go to school every day I do my homework every day I go to walk every day I speak Russian always I play computer games sometimes I speak English sometimes I water the flowers sometimes i sit in the internet sometimes I never drive a car i never sleep on the lesson i never speak French i never watch scary films