Напишите 5 предложений в переносном смысле и 5 предложений в прямом смысле.На казахском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в переносном 1)Мен ауаны жеп қойдым. 2)Біз класпен бірге Акназардың карнына кірдік. 3)Менің бойым 6-метр. 4)Бүгін далада жел 1000000м/с ұлғайды. 5)Комьютерде қанаттары бар, ол кеше ұшқан еді. в прямом 1) Алтынгүл екеуіміз қыдырдық. 2)Анам кәмпит әперді. 3)Барселона командасы Реал Мадрид командасына женіліп қалды. 4)Мен тек бестік бағамен оқимын. 5) Біз бүгін мұз-сарайына барамыз.