Напишите диалог для 4-ого класса (НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ) на тему: "бәліш пісіреміз" Пожалуйста помогите завтра надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бəліш пісіреміз -Сəлем, Айдана . -Сəлем . -Қалайсың ? -Жақсы сен ? - Жақсы . Бүгін апам екеуміз бəліш пісіреміз. Біздің уйге кел.. - Жақсы . Нешеде барайын ? - Сағат кешкі 6 ларда келе берсең болады. - Жақсы . Кездескенше. -Күтемін. Сау бол . - Сау бол