Напишите диалог на казахском с переводом на тему "Сен неше жастасын? Сколько тебе лет?" Только не из переводчика :с Срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-- Сәлем! -- Сәлем! -- Сенің атым кім? -- Менің атым Сұлтан! Ал сен? -- Менің атым Амина, сен неше жастасың? -- Мен он екі жастамын, ал сен? -- Мен он үш жастамын, сен өте жылы шырайлы!  -- Рақмет, сау бол! -- Сау бол!!