Напишите диалог врача и пациента который к нему пришёл/позвонил (ТЕКСТ НА АНГЛИЙСКОМ) Не длинный но и не короткий УМОЛЯЮ, ПОМОГИТЕ! ЗАРАНЕЕ СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Good morning -Hello  Doctor - Now then, how can I help you? - Well doctor, I'm not feeling very well. I've got these awful pains in my stomach and I haven't been sleeping at all well. - Do you have any other symptoms? A temperature, for example? - Well yes, I have had a bit of a high temperature, actually. - It looks to me - as if you've got some kind of a stomach infection.  -Oh, have I, doctor? - Yes. Now I'm going to give you these pills. I want you to take two pills three times a day. - Thank you, doctor, thank you.